Ocenění

 

Obal roku 2016

obalo.png

Letos získal multipack jihočeských zákysů ve skle cenu obal roku 2016. Multibalení je praktické řešení pro přepravu a prodej balení čtyř lahviček mléčných nápojů. Odnosný 4-pack se na hrdla lahviček jednoduše zacvakne a usnadňuje tak manipulaci s celým balením. Otevřená národní soutěž OBAL ROKU je určená pro české i zahraniční firmy, které se podílejí na zajímavém obalovém řešení. Cílem soutěže je vyzdvihnout a propagovat nejlepší myšlenky, inovace a technologie v oblasti balení, které se na trhu objevují. Současně je dána možnost veřejně ocenit práci obalových konstruktérů a designérů při slavnostním předání ocenění. Více informací naleznete zde.

 

Klasa ocenění od roku 2013

klasao.png

Značka KLASA je udělována ministrem zemědělství již od roku 2003. Zaslouží si ji jen ty nejkvalitnější potravinářské a zemědělské výrobky. Logo KLASA umístěné na obalech výrobků pomáhá zákazníkům v orientaci při jejich nákupu. Díky pečlivému předvýběru tak mají zákazníci jistotu, že vybrali správně. Jihočeské jogurty a zákysy ve skle nosí značku KLASA na svých obalech od roku 2013.

 

Chutná hezky. Jihočesky

chutnao.png

Prvním oceněním, kterým se můžeme pyšnit je cena CHJ aneb. Chutná hezky. Jihočesky, kterou organizuje od roku 2007 regionální agrární komora Jihočeského kraje za podpory Jihočeského kraje. Každoročně se koná pod záštitou hejtmana a umožňuje získat nadstandardní marketingový přínos zúčastněným jihočeským výrobcům potravin pro vítězné produkty, které získají právo užívat ochrannou známku CHJ. V průběhu dosud uskutečněných sedmi ročníků (2007 – 2013) CHJ prošlo hodnotitelským „sítem“ 996 výrobků, z nichž se 143 podařilo získat právo na užití loga CHJ. V roce 2007 v tomto roce získal první cenu jihočeský zákys ve skle s příchutí JAHODA. V roce 2010 se na druhém místě umístil jihočeský jogurt ve skle s příchutí maliny.
PRODUKTY

Jogurty
Zákysy